Notebooky informace

Informace o noteboocích

Toshiba rozšiřuje notebookovou řadu Satellite Pro

Napsal admin • Čvc 15th, 2010 • Rubrika: Toshiba

Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes oznámila uvedení čtyř nových modelů v řadě Satellite Pro. Notebooky nabízejí vše podstatné pro snadné zvládnutí současných náročných obchodních aplikací v malých firmách. Navíc přináší celou řadu multimediálních funkcí, jež podporují práci profesionálů nebo mohou sloužit pro zábavu během přestávek a ve volném čase. Nové modely řady Satellite Pro prosazují strategii společnosti Toshiba nabízet zařízení vhodná pro konkrétní druh práce s výběrem podle rozpočtu a použití – od ultra přenosných zařízení až po plnohodnotnou náhradu stolních počítačů. Nové notebooky budou v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání během druhého čtvrtletí 2010.

Oproti ekvivalentním modelům ze spotřebitelsky orientované řady Satellite jsou notebooky Satellite Pro C650, Satellite Pro L650 upraveny a vybaveny některými přídavnými funkcemi, které jsou vhodné pro firemní potřeby – například Gigabit Ethernet*,** pro vysokorychlostní připojení v síti LAN a předinstalovaný operační systém Windows 7 Professional. Některé verze modelů Satellite Pro L650 budou později dostupné rovněž s nelesklými displeji** pro nejvyšší kvalitu zobrazení bez ohledu na okolní světelné podmínky.

Pro naplnění trendu použití pracovních notebooků i pro zábavu během odpočinku přináší nové modely řady Satellite Pro volitelnou přepisovací Blu-ray mechaniku* (přehrávání, zápis a přepisování digitálního obsahu o objemu až 50 GB na dvouvrstvé disky), technologii pro zpracování zvuku Dolby® Advanced Audio*, HDMI výstup* pro připojení k televizoru a ovladač multimedií Toshiba Media Controller pro snadné streamování obsahu.

Všechny modely Satellite Pro přináší klasický, nadčasový černý design, jenž navazuje na již tradiční společný styl provedení notebooků této řady. Texturovaný povrch poskytuje vyšší robustnost a není tolik náchylný na znečištění otisky prstů.

Satellite Pro L650 – zvládá každodenní nároky na výkon
Model Satellite Pro L650 se zaměřuje na každodenní nároky profesionálů, kteří potřebují stále více pracovat s multimedii, a vyznačuje se HD displejem s úhlopříčkou 15,6″ (39,6 cm) a LED podsvícením. Jedná se o notebook s všestrannými schopnostmi, jež uživatelům pomohou snadno zvládat nároky dnešních obchodních aplikací jak v kanceláři, tak i na cestách.
Satellite Pro C650 – vše potřebné při napjatém rozpočtu
Model Satellite Pro C650 s úhlopříčkou displeje 15,6″ (39,6 cm) poskytuje vše potřebné pro každodenní práci a je tak ideálním notebookem pro živnostníky nebo jiné profesionální uživatele, kteří se potýkají s napjatým rozpočtem. Satellite Pro C650 je osazen procesorem Intel.

Šetrnost k životnímu prostředí a podpora udržitelného rozvoje
Společnost Toshiba zaručuje, že všechny její notebooky plně odpovídají evropským směrnicím WEEE (likvidace elektronických odpadů) a RoHS (omezení používání nebezpečných látek), čímž účinně snižuje dopady na životní prostředí díky eliminaci používání olova, rtuti a některých dalších nebezpečných látek. Utilita Toshiba Eco navíc pomáhá snížit celkovou spotřebu notebooku. Nově uváděné modely řady Satellite Pro splňují požadavky ENERGY STAR® 5.0.

* Kromě modelů Satellite Pro C650
** V závislosti na konfiguraci a místní dostupnosti

Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.