Notebooky informace

Informace o noteboocích

Nová řada VAIO W

Napsal admin • Čvc 15th, 2010 • Rubrika: Sony VAIO

S novými barevnými mini notebooky SONY VAIO řady W se příjemně pracuje a navíc je tato řada navržena tak, aby minimalizovala dopad na životní prostředí.

Prohlížení internetu, posílání emailů, psaní blogů nebo komunikace v sociálních sítích.

To vše nabízí inovovaná řada série W. Srdcem notebooku je energeticky úsporný procesor z rodiny Intel® Atom™ a operačním systémem jsou originální, uživatelsky přívětivé a optimalizované Windows® 7 Starter. Operační paměť o velikosti 1 GB(volně rozšiřitelná na 2 GB) doplňuje 250 GB pevný disk, který pohodlně pojme nejen důležité dokumenty, ale také multimediální knihovnu.

Displej VAIO (10,1”/ 25,6 cm) s LED podsvícením, která je úspornější než tradiční podsvícení lampami, a neobsahuje rtuť.

Úprava dokumentů není namáhavá práce, ale spíše potěšení, kterou poskytuje příjemná a přesná standardní klávesnice s oddělenými klávesami pro snazší psaní.

Stejně jako u ostatních modelů řady W je spotřeba elektrické energie snížena díky procesoru Intel® Atom™ a displeje VAIO s LED podsvícením. Oba tyto prvky zajistily energetickou certifikaci Energy Star 5.0.

Tyto speciální notebooky VAIO nabízejí kromě energetické úspory i výrazné snížení celkové produkce oxidů uhlíku spojené s počítačem a jeho používáním. Téměř 80 % všech plastových dílů (včetně opěrky zápěstí a horního i spodního krytu) je vyrobeno z recyklovaných materiálů, jako jsou PC/ABS pryskyřice nebo polykarbonáty získané při výrobě CD a DVD disků.

Notebooky se dodávají s uživatelskou příručkou v elektronické podobě, která oproti předchozím modelům představuje úsporu přibližně 35% tištěné dokumentace.

Nová řada notebooků Sony VAIO W bude v prodeji od února 2010.

Technická data

Model W21M2E VAIO W Eco Edition
Procesor Intel® Atom™ N450 (1,66GHz)
Operační systém Genuine Windows® 7 Starter
Paměť 1 GB
HDD 250GB pevný disk (Serial ATA)
Displej 25,6 cm (10.1”) VAIO s LED podsvícením, rozlišení 1366 x 768
Hmotnost a rozměry 1,32 kg, 179,6 mm (hloubka) x 267,8 (šířka) x 27,5 – 32,4 (výška)
Ostatní WLAN 802.11b/g/n, Bluetooth®, webkamera Motion Eye
Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.