Notebooky informace

Informace o noteboocích

Nová řada notebooků VAIO F

Napsal admin • Čvc 15th, 2010 • Rubrika: Sony VAIO

Jestliže potřebujete notebook, který hravě zvládne multimediální tvorbu i zábavu, už nemusíte dělat žádné kompromisy.

Nová řada VAIO F od Sony má dostatečný výkon pro bezproblémový střih videa v rozlišení Full HD, úpravu fotografií ve formátu RAW, sledování filmů na Blu-ray™ a mnoho dalších funkcí.

Kompletní Full HD studio představuje nejvyšší model VAIO VPCF11Z1E/BI, který se odlišuje černou povrchovou úpravou a zvýrazněnou pohodlnou elastomerovou opěrkou zápěstí.

Filmy, hry i osobní multimédia tak doslova ožijí na profesionálním displeji Full HD VAIO Premium o úhlopříčce 41,6 cm (16,4”). Displej s ochranou proti odleskům nabízí 100% Adobe RGB pokrytí pro nejvěrnější a nejpřirozenější podání barevných tónů, jaké je u notebooku možné. Ostatní modely řady VAIO F jsou vybaveny vysoce kvalitním displejem VAIO Display s rozlišením Full HD 1920×1080.

Multimediální výkon zajišťuje nejnovější řada procesorů Intel® CoreTM i7 (Quad Core, 8 jader), kterou doplňuje vypalovací Blu-ray mechanika. 8 GB DDR3 RAM s přehledem zvládne i ty nejnáročnější 3D grafické aplikace. Grafická karta NVIDIA® GeForce® GT330M v kombinaci s 1GB GDDR3 VRAM a paralelní architekturou CUDA™, nabízí rychlou a detailně prokreslenou 3D grafiku a hladké a plynulé přehrávání Full HD videa.

Výkon procesoru i grafické karty dělají z nové řady VAIO F ideální notebook pro střih Full HD videa natočeného kamerou Handycam® a práci s fotografiemi ve formátu RAW pořízenými digitální zrcadlovkou α. Připojte externí SATA pevný disk ke kombinovanému portu eSATA/USB a vychutnejte si přenos dat, který je až 5-krát rychlejší než přes USB 2.0.

S novými notebooky řady VAIO F, které jsou standardně vybaveny buď mechanikou Blu-ray nebo Blu-ray Combo, vás čeká jedinečná filmová zábava. Technologie Sony Motion Reality HD a Video Optimiser zajistí plynulejší a přirozenější přehrávání Full HD filmů na Blu-ray discích.

Další rozměr mimořádnému zážitku z osobního kina dodává zdokonalený audio systém notebooku Dolby® Home Theater v3, který vás obklopí výkonným a výjimečně čistým prostorovým zvukem, ať posloucháte hudbu, sledujete filmové dialogy nebo hrajete hry.

Nové notebooky řady VAIO F, s nainstalovaným originálním operačním systémem Windows® 7 Home Premium, jsou všestrannými notebooky pro bezproblémovou a komfortní práci na počítači. K pohodlnému používání přispívá plnohodnotný numerický blok kláves pro rychlé a přesné psaní čísel stejně jako na klávesnici stolního počítače.

řiložený software obsahuje nejnovější verzi programu Picture Motion Browser VAIO Edition optimalizovanou pro vysoký výkon na počítačích s čtyřjádrovými procesory. Tato přehledná a intuitivní aplikace zrychluje a usnadňuje tvorbu profesionálního domácího videa v několika málo krocích a zároveň umožňuje ukládání na DVD nebo Blu-ray disky.

Design nové řady VAIO F zohledňuje šetrnost k životnímu prostředí a omezuje spotřebu energie. Senzor okolního osvětlení automaticky upravuje podsvícení displeje a šetří elektrickou energii při práci v málo osvětleném prostředí. K dispozici je také užitečné tlačítko vypnutí displeje (Display Off), které snižuje spotřebu při poslechu hudby nebo během sledování filmu na připojeném televizoru.

Nová řada výkonných multimediálních notebooků VAIO F bude v prodeji od konce ledna 2010.

Technická data

Model VAIO VPCF11Z1E/BI
Procesor Intel® Core™ i7-720QM
Operační systém Genuine Windows® 7 Home Premium
Paměť 8 GB DDR3 SDRAM
Pevný disk 500 GB, Serial ATA
Displej VAIO Premium 41,6 cm (16,4”)
Full HD (1920 x 1080)
Ochrana proti odleskům, 100% pokrytí Adobe RGB
Grafika NVIDIA® GeForce® GT 330M (1 GB GDDR3 VRAM)
Optická mechanika Blu-ray Disc™ – zapisovací BD-R/-RE/-ROM/ DVD+-RW/+-R DL/RAM
Hmotnost a rozměry 3,2 kg (s dodanou baterií); 263 x 31-41 x 387,2 mm (H x V x Š)
Ostatní WLAN 802.11b/g/n; Bluetooth®; tlačítko Display Off; luxusní černá povrchová úprava
Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.