Notebooky informace

Informace o noteboocích

Dva nové modely v rodině ESPRIMO

Napsal admin • Čvc 15th, 2010 • Rubrika: Fujitsu

Společnost Fujitsu oznámila dva nové modely v rodině ESPRIMO a to modely Q900 a Q1510. V obou případech se jedná o plně vybavené Mini PC, které jsou, díky svým energeticky úsporným vlastnostem a tichém provozu, skvělým řešením pro práci v kanceláři nebo zábavu.

ESPRIMO Q9000 je určen pro uživatele, kteří chtějí plně vybavený stolní počítač s nízkou spotřebou energie a disponují omezenými možnostmi na prostor. Díky nejnovější mobilní technologii Intel a operačnímu systému Microsoft® Windows 7 Professional, splňuje všechny vlastnosti standardního PC. Při rozměrech blízkých CD obalu (pouze 165 x168 x57 mm) a objemu 1,6 l, šetří ESPRIMO Q9000 šetří místo, zatímco technologie Intel ® vPro ™ a DeskView poskytují efektivní správu systému. Q9000 ESPRIMO zahrnuje všechny praktické možnosti připojení, jako je HDMI, DVI a eSATA. Navíc, využívá možností nejnovější 2010 Intel Core technologie která zvyšuje výkon a efektivitu.

I přes své malé rozměry je schopno ESPRIMO Q1510 pracovat nejen jako multimediální centrum v obývacím pokoji, ale plnit také požadavky kladené na kancelářské PC. Fujitsu ESPRIMO Q1510 nahrazuje řadu Q1500 s řadou výhod v rámci jeho malého, elegantního řešení. Obsahuje dálkové ovládání, volitelně Blu-ray disk, rozhraní HDMI a Microsoft Windows 7 ® Home Premium. 2010 Intel Core technologie procesorů která umožňuje zvýšení výkonnosti při trvale nízké spotřebě energie a velmi tichém provozu, což je další výhoda a důvod pro použití jako multimediální centrum. Díky WLAN, která může být také součástí, lze ESPRIMO Q1510 připojit k domácímu serveru a využít jej pro poslech hudby či propojení s televizí a zobrazení fotografií. Integrována je 6-in-1 čtečku karet pro stažení fotografií. Celý počítač který lze individuálně přizpůsobit pomocí vlastních výměnných krytů.

Oba tyto ESPRIMO mini PC mají až 500 GB pevné disky s 4 GB RAM, a zahrnují 6 USB portů, volitelně WLAN a Bluetooth.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.