Notebooky informace

Informace o noteboocích

Alza.cz otevírá nové pobočky na Moravě

Napsal admin • Čvc 15th, 2010 • Rubrika: Alza.cz
Internetový obchod s počítači a elektronikou Alza.cz otevírá další pobočky. V sobotu 1. května byla otevřena nová ve Zlíně. Po Jihlavě, Ostravě a Brně se tak vlastní pobočky dočkalo v krátké době další moravské město.

Ve Zlíně otevřela společnost Alza.cz svou devátou pobočku. Ta předchozí přitom byla zprovozněna na začátku dubna v Jihlavě. „Rozšíření sítě kamenných poboček je jedním z našich cílů pro letošní rok. Alza.cz bude v horizontu několika měsíců v každém krajském městě. V současné době už probíhají přípravy na otevření dalších dvou poboček. Zaměříme se také více na regionální marketing,“ říká marketingový ředitel Jan Samko.

Nové kamenné pobočky slouží jako odběrní místa internetového obchodu. Zákazníci si zde vyzvedávají objednané zboží, aniž by museli platit přepravné. Platit lze v hotovosti u platebních automatů Alza PayBox nebo platebními kartami. Na každé pobočce jsou zákazníkům k dispozici online terminály pro objednávky zboží. Samozřejmostí je možnost reklamovat zde vadné zboží nebo poradit se o nákupu s odborníkem. Při objednání zboží v dopoledních hodinách je možné si jej vyzvednout ještě týž den. Při pozdějším objednání pak během následujícího pracovního dne.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.